| ralucaralu a întrebat:

Nu de mult timp sunt sefa clasei si vreau sa fac totul bine.Intr-o zi am gasit o banca rupta(dupa o ora in lab de bio), diriginta a facut copii la chei si una mi-a dat-o mie, una a tinut-o ea si una e la poarta. Din cate am inteles, mi-a spus sa incui clasa cand merge la ora in alta parte, dar eu am incuiat-o si cand am plecat acasa. Pe cheie nu scria de care clasa apartine si eleva de servici doar a pus-o pe masa. Am emotii deoarece nu stiu daca luni vor reusi sa intre colegii mei in clasa(daca vor gasi cheia.). Da, probabil sunt paranoica dar sunt in a9a si chiar vreau sa fiu o buna sefa. Totusi nu stiu daca am facut bine sa incui clasa.

3 răspunsuri:
| Tweetymrrr a răspuns:

Nu te agita.De ce te chinui atat, crezi ca-ti ridica cineva statuie. Crede-ma asa am facut si eu... m-am strofocat sa fac totul bine si pana la urma o indivioasa a vrut sa se schgimbe seful clasei. Totusi ai facut bine ca ti-ai ascultat diriga big grin

| LolaKissTheGirl a răspuns:

Nu-ti face griji, n-o sa se intample nimic, iar daca se va intampla nu va fi vina nimanui.

| aLe_9530 a răspuns:

Pai daca nu incuia`i usa si disparea ceva din clasa tu era`i de vina, dar asa e mai bine.Si oricum nu e stres, daca a pus-o pe masa si nu mai erau alte chei e ok ...stai calma... Sper ca totul sa fie binebig grin:*