| piNkAndrey a întrebat:

Nu imi merge id'ul de messenger! :| cand dau sa intru sta 2 secunde si nu imi zice nimic si tot asa, cu alt id pot sa intru. ma pot loga pe www.yahoo.com cu id'ul problema dar pe mess nu va rog raspundeti-mi.

Răspuns Câştigător
| IonutAxi a răspuns:

Am patit si eu asa, sigur va merge maine, lasa-l asa si incearca maine, garantez ca merge. daca nu atunci e ceva.ori a intrat cineva..cine stie.Dar cel mai bine lasa-l asa si vom vedea ce se intampla maine. Succes

1 răspuns:
| msandreea a răspuns:

Buna! ai reusit sa rezolvi problema? :-s