| Tot.Eu a întrebat:

Nu imi merge TPU de pe calculatorul meu. Am nevoie de un raspuns urgent. Plz. Ce pot face?

4 răspunsuri:
| LNK a răspuns:

Salut!
In primul rand poate fi din cauza site-ului, nimerind chiar sa se lucreze la server cand ai intrat tu. In acest caz, incearca mai tarziu.
Poate fi din cauza virusilor sau a erorilor din registri. Cauta un antivirus bun (Nod32 de exemplu) si un program de curatat registri.
Poate sa fie din cauza browserului : curata-l de cookies, cache si toate informatiile stocate si incearca din nou. Daca nu merge iti recomand sa-l dezinstalezi, si poti alege unul din browserele urmatoare, sau un browser pe care il vrei tu : Mozilla Firefox, Internet Explorer 8, Opera sau Safari.
Daca nici asa nu merge, e probabil sa fie din cauza Windows-ului. Am patit si eu asa, si dupa nenumarate incercari am ajuns la concluzia ca reinstalarea Windows-ului ar fi singura solutie. Si da, dupa aceea a mers.
Succes! happy

| Pupily92 a răspuns:

"curatati" PC de virusi.dezintaleaza homepage al tau(internet explorer, opera, firewox depinde ce folosesti) si instaleaza-l din nou.

| Tot.Eu explică:

Foloseam internet explorer si mi-am luat mozilla firefox si zice ca viteza e prea mica. :s si nu merge. thinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu iti recomand sa intri la contact sus si sa ceri un sfat acolo.