| Kamwiiiiiiiii a întrebat:

Nu inteleg baietii, ieri imi zic mai multi ca acel baiat ma place si din alea [ tin sa specific e cam timid ] suntem in aceiasi clasa si cand am iesit afara si au venit baietii nici nu ma mai bagat in seama si tot statea pe langa o prietena
funda

Răspuns Câştigător
| spn29 a răspuns:

Asa sunt baietii! Cam prostuti. De obicei le este teama si rusine sa isi arate sentimentele in fata prietenilor. Nu este neaparat un gest urat fata de tine, ci doar caracterul lor general de nehotarati big grin nu este inca destul de matur sa recunoasca ca are sentimente!