| lov3barbie a întrebat:

Nu inteleg ce trebuie sa fac La capture the flag din Jazz jackrabit 2. Imi explica cineva? Dau fundita

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| TanyaX3 a răspuns:

Decibig grinin level exista 2 baze.Fiecare baza are un steag.Tu poti fi in echipa rosie sau echipa albastra. Daca esti in echipa rosie trebuie sa te duci la baza albastra si sa iei steagul. Daca esti in echipa albastra trebuie sa te duci la baza rosie si sa iei steagul.In cazul in care adversarul a luat steagul trebuie sa te duci dupa el si sa il omori, iar mai apoi te duci cu steagul la baza pentru a da score.Cam atatbig grin
Baftabig grin!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trebe sa culegi steaguri sa le cauti sa le ei sa iti faci gloanete multe si sal invingi pe sharkshadow si apoi pui cele 3 steaguri in pacatul grotei este o mare piramida si oui acolo alea 3 steag...