| deea2sabau a întrebat:

Nu inteleg... De ce baietii din ziua de azi te vreau doar pentru a-si satisface poftele cu tine? am patit si eu asa, si chiar te simti foarte prost cand crezi ca te iubeste si de fapt el te-a vrut doar pentru un scop, catre mine a zis daca vreau ca el sa nu ma insele, ar trebui sa-i ofer ceva in schimb, am izbucnit in lacrimi cand am mi-a zis asta. chiar am crezut ca ma iubeste.

Răspuns Câştigător
| mimiwewem a răspuns:

Bună.Am trecut și eu prin așa ceva.Te-aș sfătui să nu mai ai încredere în el! Nu te merită. Deodată ce te vrea numai pentru un scop, adică să ți-o tragă, e clar, doar asta e în mintea lui! Tu, nu trebuie să fii tristă, capul sus! băieți mai sunt! și. când ai să mai fii cu un băiat, fi atentă cum se comportă! Fă-te respectată!

4 răspunsuri:
| valentingb a răspuns:

Buna, Deea! Din nou happy Baietii,(mai exact unii baieti ) au fost mereu asa, pentru ca unele fete le-au permis. Daca nu le-ar merge, n-ar mai face. Bravo tie! Acum vad ca suferi... sad daca vrei, vorbim prin mesaje, ok?

suntserios
| suntserios a răspuns:

In primul rand nu generaliza, nu toti sunt asa, in al doilea rand e si vina ta ca i ai permis sa profite de naivitatea ta

| MarianWLF a răspuns:

Tine minte ce spun am vazut la prietenii mei, baietii care iubesc o fata cu adevarat mereu stau in umbra cu frica aia de a intra in vorba ea, iar ea nu observa iubirea lui.
Din pacate asta e adevarul, daca vei fi in stare sa observi baiatul care te iubeste cu adevarat de avea parte de o relatie frumoasa, nu iti mai pune sentimentele in joc pentru un nemernic care nu tine la tine.
Si eu am iubit o fata enorm de mult, dar nu i-am spus niciodata, a luat-o altul care nu o merita si si-a batut joc de ea...

| BiuL a răspuns:

Stai linistita ca nu toti sunt asa, cum unii baieti sunt porci, asa si unele fete sunt materialiste. Fii foarte atenta pe viitor cum se poarta, foarte multi oameni sunt pe interes, nu doar cu chestii de genul, dar asa in general le pasa doar de ei. La oameni de genul trebuie sa le raspunzi cu aceeasi moneda, pararea mea, adica sa profiti si tu de ei daca ai cu ce.
Oricum nu te intrista ca nu e vina ta. Nu ai fost naiva, nu ai fost fraiera, nu i-ai facut nimic sa fie asa, ci pur si simplu asa e felul lui, fiecare ne dorim lucruri diferite, el probabil duce lipsa si de aia e asa disperat si numai asta viseaza. Da-l incolo, vorba aia "boys are like buses, another one will be around in 5 minutes."