| XxAlexandruxX a întrebat:

Nu inteleg deci eu sunt baiat si ma dau cu spray in fiecare zi dar fetele cu ce se dau de asa de greu le trec acel miros pentru-ca cand trece pe langa mine o fata imi lasa un miros puternic cu ce se dau colonie sau ce? Apropo baietii voi ce spray folositi? eu STR8

Răspuns Câştigător
| Roxetteeeeeeeeee a răspuns:

Heiii! happy noi fetele folosim adesea parfumuri care persista, nu folosim colonie sau chestii dinastea.eu iti recomand sa-ti iei un parfum care persista :* sper ca ti-am fost de folos. fundA?hee hee

6 răspunsuri:
| mdany a răspuns:

Canino Lamborghini, pai cred ca ele nu transpira atat de mult ca noi, si se spala mai mult ca pisicile.happy

| Mariaa20 a răspuns:

Nu este vorba de spray. fetele se dau cu parfum nu cu spray. eu zic sa iti cumperi un parfum puternic. cum ar fi Pacco Rabanne - one million. preferatul meu. sau ultraviolet. atunci vei lasa si tu acel miros puternic.

| Nuri1 a răspuns:

Buna Alexutzu! Fetele care miros atat de puternic atunci cand trec pe langa tine, miros a parfum sau apa de parfum, in niciun caz spray pentru ca nu persista mirosul mult timp...si oricum e ceva de calitate...intelegi?

| Ellysssey a răspuns:

Pai eu ca fata ma gandesc sa am un parfum mai de calitate care stiu ca dureaza.eu am mereu si un mini-parfum in geanta pentru orice eventualitatelaughing. asta e si farmecul fetelor. poti sa le adulmeci dupa miroslaughingrolling on the floor

| GlobaL a răspuns:

Buna.u te dai cu un parfum bun dar esti deja obisnuit cu el.majoritatea baietilor ne dam cu STR8 deci suntem obisnuiti. mirosul fin al parfumurilor pentru dame iese an evidenta ca nu mirosim an fiecare clipa mirosul acela.

| AlinaCurca a răspuns:

Depinde si de calitate, dar, asa ca idee, parfumul rezista cel mai mult, apoi apa de parfum, apoi apa de toaleta, apoi sprayul.