| Kafeeaua a întrebat:

Nu judeca un om după hainele pe care le poartă: Dumnezeu a făcut omul, croitorul hainele.
ce credeti ca
Mai este valabil si in ziua de astazi?

Răspuns Câştigător
| Diana_8956 a răspuns:

Eu una nu crd ca este valabil hay sa fim seriosi dk ar fi 2 baietii care arata la fel unul ar fi imbracat mai nasol ca in ani 60' si altul super cool si la moda smug tu pe care l-ai alege

eu nu sunt genu care pune pret pe hayne doar sunt sincera putin te uiti si cum se imbraca

1 răspuns:
| Silvia_6960 a răspuns:

Cred ca este valabil ceea ce noi vrem sa fie. Nu este ideal sa stais a vezi parerea tuturor pentru a-ti face una proprie. Este bine sa ai principii ale tale dupa care sa te ghidezi, fiindca niciodata oamenii nu vor fi toti de acord, asa ca de ce sa te mai chinui sa stii ce este important pentru ei?