| Sadop a întrebat:

Nu m-am putut indragosti niciodata si nici nu cred ca voi putea sa ma indragostesc vreodata de o persoana de varsta mea.
Mereu pun ochii pe persoane mai mari ca mine si ajung uneori sa nu-mi mai pot lua gandul de la ele.
De ce nu pot si eu, ca multi altii, sa ma indragostesc de cineva de varsta mea laughing?

4 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| FrumoasaTa a răspuns:

Buna.Se pare ca multe chestii ne leaga.Si eu sunt la felbig grin Din pacatesad
Pina la sfirsit vei ajunge sa-ti placa de un baiat mai mare care la rindul lui sa te place.Succes

| Sadop explică (pentru FrumoasaTa):

Sa te auda Dumnezeu laughing!

| EAlice a răspuns:

Stiu sentimentul laughing) Mereu pari atractive persoanele mai meri. Nu stiu. e ceva care ne atrage la ele, asa e sa fie. Pur si simplu pe cei de varsta noastra ii consideram dese ori imaturi si nu atat de agrabili, insa cei mai mari ne sar mai bine in ochi. Pana la urma asta e, nu e interzis daca persoana de langa tine sa fie mai mare laughing