| anonim_4396 a întrebat:

Nu mai gasesc brevoxyl in nici o farmacie. Stie cineva unde o pot gasi sau daca se mai fabrica?

Răspuns Câştigător
| drogh a răspuns:

Momentan Brevoxyl nu este disponibil în farmacii. Iar de găsit nici atât...Cred că ar trebui să încerci altceva.

2 răspunsuri:
| AmandaBroen a răspuns:

Din cate stiu nu se mai gaseste :-s

| cameliapintilie a răspuns:

Buna. Eu folosesc Quinoderm cu 5% peroxid de benzoil. Prospectul si indicatiile de aplicare sunt aceleasi, doar pretul e mai piperat. Am cumparat din Ucraina luna trecuta, si pot sa vand doar 2. daca esti interesata: camy_pint@yahoo.com