| Simoo14 a întrebat:

Nu mai imi cresc unghiile mari, inainte imi cresteau imense in maxim doua saptamani.Am luat si calciu dar nimic nu imi mai cresc si nu le suport mici.:@Ce solutie aveti? Fundaa:*+Vott; x

3 răspunsuri:
| BoboKitty a răspuns:

Unghii false

| bia1100 a răspuns:

Am auzit de la o fata care unghii mari ca ea isi dadea cu usturoi pe ele ca sa creasca repede si mergea dar mirosul e nasol...

| Simoo14 explică:

Nu ma simt prea bine cu unghiile false ma enerveaza.Eu ti mult la unghiile mele sa fie mari, ingrijite dar daca sunt mici nu le suport:@