| anonim_4396 a întrebat:

Nu mai inteleg nimic un baiat care ma place(cu siguranta) acum 2 zile se purta urat cu mine si acum iar imi da semne ca ma place...nu mai inteleg nimic ma place sau nu?

3 răspunsuri:
| Boo a răspuns:

Pai poate s`a saturat sa astepte atat...sau poate s`a enervat.thinking

| ciprianbuc a răspuns:

Pai daca te place de ce nu deveniti mai apropiati? sau ai de gand sa il lasi sa te placa asa pana pe la 25ani cand o sa vrei tu sa te casatoresti?laughing

| want2bMajestic a răspuns:

Ce imprevizibil e baiatul tausmug...nu are rost sa te "acresti" cu el... exista un altul care o sa se comporte mult si bine frumos cu tinewinking