| afrodita3333 a întrebat:

Nu mai pot cu intrebarea "Cu ce sa ma imbrac maine la scoala,dati niste link-uri", deci daca o mai vad o data innebunesc.Te imbraci cu ce ti-ai cumparat nu? Cu ce le ajuta link-urile ca, oricum ele in sifonier nu au hainele alea.De parca link-ul ala vine si cu hainele la pachet.O data ce ti-ai cumparat niste haine, baga naiba nasu in sifonier si vezi care cu care merge, nu? Nu cred ca are nici una vreun dulap gen "surorile Kardasian" ca sa fie inspirate de lincurile de pe "weheartit".

6 răspunsuri:
| JustMusic a răspuns:

Ai idee cu ce sa ma imbrac maine la deschidere?rolling on the floor
Sunt de acord cu tine, te imbraci cu hainele pe care le ai nu cred ca exista cineva care sa nu stie sa asorteze cat de cat hainele.Dar nah unii nu au de lucru si trebuie sa intrebe ceva de genu.Iti dai sema daca intrebare e pusa de una mai cu mofturi si cineva ii da un link cu hainele pe care nu le are, face capul parintilor calendar pana ce ii cumpara acele haine.
Sunt de acord cu tine applausethumbs up.

| Wooky a răspuns:

Sunt de acord cu tine happy.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Credeam ca sunt singurul.

| clorhidrat a răspuns:

Vrei sa vorbesti despre ceva anume?

| afrodita3333 explică (pentru clorhidrat):

Vroiam doar sa vad daca mai este cineva deranjat de acest lucru si poate cine stie, ma lamureste si pe mine cineva cu ce la ajuta link-urile alea si de ce trebuie sa puna toata lumea aceeasi intebate.

| clorhidrat a răspuns (pentru afrodita3333):

Raspunsul meu pentru adolescentii acestia ar fi sa se imbrace ca si Hannah Montana.