| lapamant a întrebat:

Nu mai rezisth, sunt cu nervii la pamanat nu mai rezist... de cand a murit mama mea sunt asa acum nu mai pot ma cert cu prietena mea din orice o fac in toate felurile posibile ma cert atat de rau si obosesc si adorm. nu mai am vlaga in mine, niciodata nu am fost asa innebunesc de nervi...

2 răspunsuri:
| lucian a răspuns:

Imi pare rau

| robby212 a răspuns:

Ok, ce avem aici? Aualeu o problema foarte mare imi pare rau de asta asa e, lasa-mi id-ul tau prin mesaj si vom vorbi, eu iti voi vorbi ca un pshiolog!