| Newhere a întrebat:

Nu mai stiu ce sa fac am nevoie de ajutor am un coleg si ne simpatizam dar nu stiu ce sa fac ca colegamea se da la el si no suport dar n-am ce sa-i fac sufletul uneori spune daca iubesti, elibereaza, nu? Dar nul pot lasa sai pice in gheare, NU O SUPORT!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai ce faci mai? saruta'l:] si mai da'o in spanac pe aia. ia uite, da'o mai incolo

1 răspuns:
| dragosteam a răspuns:

Dacă într-adevăr vă simpatizați reciproc, ai putea să introduci într-o discuție în care el este într-o pasă bună acest subiect, tu să îi spui sincer și cu argumente de ce nu o admiri pe colega ta și, eventual, să afli și părerea lui despre ea. Poate că lui nu îi place deloc de ea și rămâne indiferent la avansurile ei, iar tu îți faci griji degeaba.