| valentinalina a întrebat:

Nu mai suport crying tatal meu ma face t*uta si c*urva la orice cavant ma dracuie si simt ca nu ma suporta. il urasc! nu mai vreau viata ca asta.Singura mea alinare e ca mami ma iubeste.Nu mai stiu ce sa fac.

Răspuns Câştigător
| BloodyDagger a răspuns:

Scumpo! tu trebuie sa fii tare. incearca sa ignori vorbele lui urate cu toate ca e extrem de greu. nu stiu cum e dar imi pot imagina. sa nu uiti niciodata ca ai pe pamant o persoana care te iubeste enorm de mult si anume mama ta. nu te cunosc personal, dar sa stii ca te sustin. nu uita ca trebuie sa fii puternica. pupici.

1 răspuns:
| AnonimaAli a răspuns:

sad Nu stiu ce sa zic.
As vrea sa te ajut dar nu stiu cum.