| valentinalina a întrebat:

Nu mai suport crying tatal meu ma face t*uta si c*urva la orice cavant ma dracuie si simt ca nu ma suporta. il urasc! nu mai vreau viata ca asta.Singura mea alinare e ca mami ma iubeste.Nu mai stiu ce sa fac.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imi pare foarte rau pentru tine sad. Uite aici id meu, vreau sa vorbim si sa imi spui ce ai pe suflet, iti trebuie si o prietena adevarata.Id meu :nyconico@yahoo.com.Te pup:*

4 răspunsuri:
| JustMusic a răspuns:

Imi pare rau de tine.Incearca sa-l eviti, daca il infrutnti e foarte probabil sa in aprinzi mai tare. Poate ii dai si tu motive ca sa se comporte asa, e posibil ca el sa aiba o gandire mai invechita si sa nu fie de acort cu stilul tau de-a te imbraca, de-a te machia, poate nu e de acord ca ai prieteni baieti.Cel mai indicat ar fi sa discuti cu mama ta si sa incerci prin intermediul ei sa il potolesti.

| valentinalina explică:

Nu este vorba de imbracaminte sau de baieti am 15 ani si nu am avut nici un prieten!

| shhhs a răspuns:

Imi pare rau pentru tine... Iti recomand sa incerci sa ai o discutie in legatura cu asta cu el. Spune-i cat de mult te doare cand face acest lucru si poate te va intelege.
Bafta!

| Bondarel99 a răspuns:

Eu cred ca un om care vorbeste asa cu fiica lui nu se poate numi tata, dar acum, ma rog, daca asa vorbeste si cu mama ta inseamna ca asta e felul lui, altfel nu stie sa-si arate "dragostea". Probabil ca asa te porti si tu cu el si de aceea nu inceteaza.Am o vecina care toata viata ei s-a dracuit cu maicasa, isi spuneau cuvinte urate, nici nu zici ca sunt mama si fiica, in adancul lor se iubesc numai ca nu reusesc sa se inteleaga, dar unii barbati asa se simt ei mai superiori daca vorbesc pe tonul asta.Nici tati nu prea imi arata ca ma iubeste asa cum face mama, dar nu l-am auzit sa scoata niciun cuvant urat in viata mea...
Imi pare rau pentru tine, dar nu stiu situatia familiei tale...sad