| sexychick_4075 a întrebat:

Nu mai vreau sa fiu cu el, el nu ma iubeste, dar il iubesc. Vreaus a il uit dar nu pot, plag intruna si vreau sa stau izolata! Poate aa il uit! Vreau sa ma apuc de fumat poate asa voi uita, vreau sa imi fac lumea mea si sa sufar, poate intr-o zi il vi uita! Mi se pare cea mai usoara cale! um vi separe ca gandesc
?

Răspuns Câştigător
| JACKson a răspuns:

In aceeasi situatie sunt si eu sad dar nu te apuca de fumat si nici de alcool. Ce rezolvi daca te apuci de fumat? Se impaca cu tine? Iti faci rau singura, invata sa ti capul sus uneori simti ca numai poti dar fi tarewinking. Cum vine asa si pleaca, trebuie in viata sa trecem si prin rele dar si bune. Distreaza'te cu prietenii si incearca sa iti faci un nou iubit.

3 răspunsuri:
| dana_7218 a răspuns:

Ce crezi ca rezolvi daca te apuci de fumat? sa stai izolata? nu cred ca e cea mai buna idee. ca s-o iei de la capat, trebuie sa iesi cu prietenii, sa-ti ocupi timpul constructiv, cum poti sa gandesti asa? viata e prea scurta, tu vrei s-o scurtezi si mai mult fumand? du-te si distreaza-te, uita de el, nu e singurul baiat de pe lumea asta, o sa intalnesti un baiat care merita iubirea ta, care o sa te iubeasca la fel de mult cum il iubesti si tu. nu uita:iesi din casa, stai de vorba cu toata lumea, du-te la cumparaturi, plimba-te si o sa-ti revii, nu sta in casa, asa iti faci mai mult rau. fruntea sus ca totul o sa fie bine

| marius5600 a răspuns:

Ar trebui sa iesi sa cunosti pe altcineva.Sa iti tii mintea ocupata cu o activitate incearca sa faci ceva util.Cu timpul vei privi altfel lucrurile

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Spune Biblia:"Baterea laptelui da smantana". Nu forta lucrurile! Daca el nu te iubeste inseamna ca Dumnezeu nu e de acord cu relatia voastra. Fii sigura ca el deja iti pregateste pe cel care ti se potriveste cu adevarat.
P. S. Fumatul si alcoolul nu aduc fericirea.