| Mada2196 a întrebat:

Nu merge facebook-ul.Imi zice ca este o problema a site-ului si sa incerc in cateva minute.La voi merge?sad Funda

Răspuns Câştigător
| TRONGUY222 a răspuns:

Acum iti merge sigur
aveau nise probleme la site
ac nici mie nu-mi mergea

4 răspunsuri:
| MenInShadow a răspuns:

Mie unu imi merge, inceraca sa-ti iei alt navigator, daca folosesti internet explore, lasa-l ca nu-i bun deloc, si ia altceva, si orice ai folosii, ia altceva, poate mergewinking

| beautifulkiss a răspuns:

Buna la mine merge.Numai bine.

| Diiana232997 a răspuns:

Da.
Mai asteapta putin, poate iti va merge.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da merge ia-ti google Chrome e super tare merge repede si poti sa ai mai multe pagini de internet intru-na singura sper ca te-am ajutatwinking funda please!?!