| anonim_4396 a întrebat:

Nu merge messengerul, cum intru pe id se blocheaza, problema e de azi. Ce sa fac? Funda mare.

5 răspunsuri:
| Wrecked a răspuns:

Reinstaleaza-l si daca tot nu merge bagati p*** ia alt program

| NoSmile a răspuns:

Sa astepti, ivi va reveni!
Si daca nu isi revine, reinstaleaza alt messenger.

| iloveunicorns a răspuns (pentru NoSmile):

Am reinstalat de o suma de ori, l-am dezinstalat si reinstalat, tot asa. Am citit undeva sa astept 12 ore si isi revine, dar daca tot nu revine?

| NoSmile a răspuns (pentru iloveunicorns):

Pai nu=l reinstala tot pe acelasi. poate ca are o problema. ia-ti un alt mess.
Faza cu asteptatu' 2 ore, e doar atunci cand iti blochezi mess-ul din cauza ca nu stii parola. Dar imediat ce introduci parola corect, merge! tongue

| MaxKiller911 a răspuns:

Intrii intr-o zi la o ora anume si intrii in a doua la aceeasi ora, daca nu merge incearca din nou, eu asa mi l-am deblocat big grin