| florinelaana a întrebat:

Nu merge sa intru pe fb...imi da o eroare..imi zice ca parola//nu este buna

2 răspunsuri:
| Addeeee a răspuns:

laughing))) deci parola nu e corecta. incearca alta, amintesteti care este.

| Sweetyass a răspuns:

Cineva a intrat pe facebook-ul tau si ti-a schimbat parola. Asa mi s-a intamplat si mie. Singurul lucru pe care il poti face e sa intri pe e-mailul tau ( pantru ca ramane aceeasi parola pe care o aveai) si la mesaje si trebuie sa fi primit un mesaj prin care iti spune data si ora cand a fost schimbata parola de la fecebook. Da click pe mesaj si pe acolo iti poti schimba parola la facebook cum vrei tu... Daca nu e asta inseamna ca ai scris tu parola gresit. Sper ca te-am ajutat.