| myshadowlife a întrebat:

Nu mi-a curs niciodata sange din nas si fac 14 ani! m-am batut mi-au dat in fata cu picioru nu mi-a curs...cum pot sa-mi fac sa curga sangele din nas mi se pare distractiv k profesorul te goneste aksa laughing))))Funda!

Răspuns Câştigător
| PeAripiDeVant a răspuns:

Hey! Eu cred ca tu nu esti intreg la mintelaughing. Stai la locul tau si nu mai face chestii de genul ca poti sa patesti cine stie ce chestii. vrei sa ajungi pe la doctori? Eu cred ca nu.laughingDaca nu-ti place scoala gaseste alte metode de fuga.Sincer acumlaughing! Bafta.Sa ti se rezolve aceasta mare, uriasa, enorma problema.Byeelaughing.

4 răspunsuri:
| Foxie2 a răspuns:

E din lipsa de calciu si prea mult efort fizic.
Sa ai lipsa de calciu nu e distractiv; nu numai ca-ti curge sange din nas dar ai si ameteli si-ti este foarte rau de asemenea.
Si nu totdeauna profesorul te goneste acasa.

| davidutzu12 a răspuns:

Scobeste-te in nas pana iti curge laughing

| SNOWTIGER a răspuns:

Nu esti intreg la minte tu o sa poti muri din cauza lipsei de sange

| anonym_4492 a răspuns:

Un pumn zdravan in nas rezolva prin 2 modalitati:1ajungi acasa 2 ajungi la spital, ideea e ca scapi de scoalawinking