| LostInDreams a întrebat:

Nu. mi mai porneste hi5-ulstraight face. Imi apare doar pagina alba. Ce sa-i fac? Imi apare asa de vreo saptamana si tot nu porneste.Restul site-urilor merg, doar hi5-ul(indiferent ca e pagina mea sau a altcuiva) nu porneste.Help!

2 răspunsuri:
| heise a răspuns:

Ori dai refresh (asa-mi face si mie pe anumite site-uri). Ori poti sa-ti schimbi ceea ce folosesti (adica Interenet Explorar, Mozila Fire Fox, Opera, Google Chrome, etc). :]

| SpuFF a răspuns:

Incearca cu alt sv. adica daca ai internet explorer instaleaza-ti moziala sau google chrome