| brunett3 a întrebat:

Nu pot sarii la capra crying. Ieri am sarit la capra la ora de sport dar eu nu am facut sport. Acum sunt la o scoala noua in primul an. Ce ma fac? crying
Mi e atat de rusine ...toata clasa poate chiar si cei mai mici de inaltzime ca mine sad

Help sad

Răspuns Câştigător
| Arthur a răspuns:

Ai o problemă psihică nu fizică. Încearcă să o depăşeşti prin concentrare şi încredere în tine. Exersează individual acasă sau în altă parte în prezenţa unor prieteni exerciţiile cu probleme. Odată depăşite îţi vor reda încrederea în tine.
Mult succes!

3 răspunsuri:
| leonardo a răspuns:

Exerseaza si o sa reusesti.
Btw, in general e bine sa faci sport, mai ales daca la liceu vrei sa apeleze toate fetele(sau baietii) la tinewinking

| OhFuckIForgotMyNameAgain a răspuns:

Eu nu puteam s fac roata.

adica nu ca nu puteam.era asa cum a zis Arthurhappy

sh imi era frica. eu eram singura care nu putea

dar cu incredere am reusitbig grin. good luck

| cristipetra a răspuns:

Pai singurul lucru care sa-l faci e sa bati cu amandoua picioarele pe prostia aia de jos si pui mainile pe capra iei dupa ce tiau ajuns picioarele aproape de maini le dai drumu! Dar mnoh trebuie si curaj dar daca e profu sau profa de sport langa tine fara probleme ca te tine!big grin