| GokuUltraInstinct a întrebat:

Nu prea stiu ce este cu mine, adica am 16 ani si nu s-a intamplat sa iubesc o persoana, am avut iubite dar nu am tinut la nici una ( a si nu simt esntimentul de tristete, furie si dese ori cand prieteni mei sunt gelosi, suparati/tristi, nervosi nu ii inteleg, a si nici nu am remuscari deloc, nu prea gandesc foarte mult inainte sa actionez, sunt foarte egoist, orgolios si de cele mai multe ori ma cred superior fata de ceilalti, nu simt empatie fata de celelalte persoane, pot sa ma prefac ca ma fac ca inteleg sentimentele prietenilor mei, nu prea imi pasa ce se intampla cu mine, de cele mai multe ori ma expun la riscuri ca sa ma distrez, dorm foarte putin 5 ore in general si sunt foarte activ, nu ma tin de promisiuni deloc )

12 răspunsuri:
| zăGhost a răspuns:

Ar trebui sa mergi la psihoterapie.

| PrintesaGumitaa a răspuns:

Hmm dupa descrierea facut esti un psihopat dar nu in totalitate, nu imi bat joc. Ai o dereglare ce tine de psihic.

| GokuUltraInstinct explică (pentru PrintesaGumitaa):

A ok, mersi de raspuns foarte pozitiv cszhee hee eu la psiholog/psihiatru nu merg smug, imi este bine asa

| UnTipObisnuit a răspuns (pentru GokuUltraInstinct):

Daca nu te trazneste dorinta de a ucide pe cineva doar pentru distractie vei fi ok.
Btw, incearca sa te bagi pe business, mate, programare

| GokuUltraInstinct explică (pentru UnTipObisnuit):

Sunt la profil mate-info.

| Subsemnatul123 a răspuns:

Poate esti psihopat

| UnTipObisnuit a răspuns:

Sa fiu sincer, tare imi doresc si eu sa fiu psihopat. Mi se pare geniala ideea de a gandi mereu obiectiv fara a simti sentimente stupide care sa-ti bruieze gandirea.

| XxKAMELIAxX a răspuns:

Ai un ultra instinct! Am ghicit! =]]
Hmm...incearca sa nu mai fii egoist..de exemplu poti incepe sa ajuti oamenii, nu stiu. ceva chestii din astea..si atunci o sa ai sentimente pozitive si o sa vezi cum o sa devii un om asa bun
Bafta in viata si sper sa devii UN EROU =]]]]]]]]

| GokuUltraInstinct explică (pentru XxKAMELIAxX):

Ok si mie ce-imi iese daca ajut alte persoane?

| UnTipObisnuit a răspuns (pentru GokuUltraInstinct):

Depinde, daca ajuti alti oameni vor fi constransi sa te ajute si ei in viitor cu alte favoruri.
Trebuie doar sa faci asta fara ca ei sa-si dea seama si sa nu le ceri direct sa te ajute.
+ te poti pune bine cu unii colegi care crezi tu ca vor ajunge undeva sus in viata ca mai apoi sa strangi roadele

| XxKAMELIAxX a răspuns (pentru GokuUltraInstinct):

Pai nu ti-am spus?
Ti se creaza un instinct de erou! =]
Daca ajuti pe altii sau gandesti pozitiv, atunci poti scapa de ganduri urate.

| GokuUltraInstinct explică (pentru UnTipObisnuit):

De ce sa faci toate aceste lucruri cand pur si simplu poti sa ii manipulezi este mult mai simplu