| ExDan a întrebat:

Nu prea stiu ce inseamna GMT.
Din ce am inteles e ora normala +3 in cazult verii si +2 in cazul iernii.Acum eu am niste teste pe un site si spune ca o sa fie aratate rezultatele pe 19.06. 2016 23h (GMT) asta inseamna ca pentru mine o sa fie rezultatele aratate pe 20.06. 2016 la ora 2 noaptea? thinking Daca gresesc sa imi explice cineva sa pot sa inteleg si eu big grin Multumesc anticipat.

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Exact. Rezultatele vor apare la ora 2 ora Romaniei care este decalata cu 3 ore fata de ora GMT (Greenwich Mean Time)