| bianca12maria a întrebat:

Nu stiam care e categoria potrivita la intrebarea mea asa ca am pus-o pe asta daca am gresit iertati-ma.Acum cateva zile am vazut o reclama la un joc cu vampiri, dar nu i-am retinut numele.In dreapta pozei era cu un vampir (fata) a muscat un om de spate,in mijloc scria ceva dar nu mai stiu ce, iar la stanga era un varcolac.Stiti cum se numea jocul va rog dau funda.

3 răspunsuri:
| δεάδℓλκιss a răspuns:

Bitefight? E joc online, nu trebuie sa il descarci. Eu zic sa in incerci, chiar daca nu e jocul de care spui tuwinking

| bianca12maria explică (pentru δεάδℓλκιss):

Scuze,dar nu e asta pentru ca jocul descris e nou.

| myuser a răspuns:

Bitefight?