| xXAMAXx a întrebat:

Nu stiti ce penare si rechizite se poarta anul acesta?

6 răspunsuri:
| anotherhumanbeing a răspuns:

Exista moda si la astea?------->(translate) fata daca vrei pehnare shukare kuta in mall fata si au pretzuri ca, adica penaru cam 1 mil, sh ghiozadnu 2, da are tactu banhi, asa ca nu-i prohblema mai ales ca sunt shukre rauh------o doamne cat a durat sa scriu asa

| pisikutza ta a răspuns:

Se poarta penare rupte eventual din tomberon cu o bucata de copan de curcan ca sa ai ce manca in ore,
caiete cu foi scrise si mazgalite cu un spatiu doua libere sqa poti face si u o litera si o pata de ketchup sa zici ca ti-a curs sange de la atat scris
ghiozdane nu se mai poarta ca sa inventat buzunaru
pix iti da colega ce mai vrei
fata esti proasta rauuuuuuuuu
daca hse face si moda a rechizitelor am ajuns rauuu la scoala te duci sa inveti nu sa faci parada rechizitelor
va mai mirati de ce tara asta e una din cele mai sarace si proasste tari dp glob

| Dienutsaa a răspuns:

Se mai poarta?! d`mine un caiet la toate materile.sji un pix in buzunar.laughing rolling on the floor

| MoNsTeR a răspuns:

Oricare... da sa nu-ti iei cu hannah banana si cu alti dezaxati de pe disney channel te rog eubatting eyelashes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@anotherhumanbeing rolling on the floor MAXIM am spuslaughing

| Mik3_3321 a răspuns:

Cred ca se poarta penarele cu fermoar, caietele cu file... ce draq intrebari sunt astea