| andraaa12 a întrebat:

Nu stiti daca cumva Joe Jonas a avut-o ca iubita pe chelsea staub?

Răspuns Câştigător
| asko a răspuns:

Se pare ca da
http://justjared.buzznet.com/2008/03/31/joe-jonas-chelsea-staub/
sau asa se zvoneste - "gura lumii sloboda"

15 răspunsuri:
SoftCristi
| SoftCristi a răspuns:

Mi s-a stricat bicicileta. straight face

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

No, isn`t.Hello my names is Miley Cyrus! Bye-Bye!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da stiu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da a fost iubita lui

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da cica au fost impreuna...
cauta poze cu ei pe net sh vezi cu ochi tai.
joe a fost cu mai multe fete ca demi lovato selena gomez sh multe altele.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da au fost impreuna.
joe a fost sh cu demi lovato iar acum se pare ca umbla dupa prietena lui miley cyrus.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Parerea mea este ca ar fi un cuplu dragut, chelsea este foarte foarte draguta si joe la fel, si da, s-ar putea sa fie un cuplu pentru ca s-a despartid de demi lovato, si nu este cu miley pentru ca ea se pare ca s-ar fi impacat din nou cu nick

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, lol! sunt impreuna din iunie 2010! voi nu cititi pe net?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu Stiu Eu Imi Pare Rau

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca da.nu sunt sigura

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da a fost cu demi lovato si acum este cu chelese staub

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu au fost impreuna... ei sunt impreuna

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

DA a avut-o pentru ca nu se sarutau de atatea ori daca nu erau impreuna

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Din cate stiu da, dar poate s/au mai schimbat intre timp lucrurile!