| AndreeaCristina1992 a întrebat:

Nu stiti la camin la facultate poate intra toată lumea sau exista sanse sa nu intri?

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Locurile sunt limitate si nu poate intra toata lumea, doar cei care merg din timp la camin, fac cerere la administratorul caminului si daca au locuri disponibile, atunci beneficiaza si ei de loc in camin.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Nu încape toată lumea, căci sunt locuri limitate.

| Nirvanaaa a răspuns:

Nu intra toată lumea, numarul e limitat. Șanse mai prinzi dacă se răzgândesc unii și cedează locul in ultimul moment.

| varcopisicul a răspuns:

Sunt șanse să nu intri, nu sunt așa de multe locuri. trebuie o grămadă de hârtii și rugăciuni