| Alinutza_4057 a întrebat:

Nu stiu ce e cu mine sincer in ultima vreme ma retrag nu mai vreau sa es afara cu prietenii cum faceam odata. Am uitat sa mai zambescsad si vreau sa fie copilul ala care odata era vesela zambareata si care uita de probleme.sad. Ma puteti ajuta? Dau fundita

Răspuns Câştigător
| mgtow a răspuns:

Asta e pentru ca ai pierdut increderea in amici ai patit ceva care te-a marcat si nu mai vrei sa se repete greseala. Poti sa iti faci o amica si buna decat multe si rele.

5 răspunsuri:
IMPERIA
| IMPERIA a răspuns:

Servus @Alinutza! Trebuie să îți impui să ieși din casă chiar dacă nu ai chef, să te plimbi chiar dacă nu-ți arde și nu în ultimul rând să zâmbești. Încearcă să gândești pozitiv, să te bucuri de tot ceea ce ai, pofta vine mâncând, draga mea!
O zi cu zâmbet să ai!

| Buuff a răspuns:

Mda... si eu am problema asta.e bine sa mai iesi si singura sa te plimbi. probabil e de la pubertate.sau poate fi ceva ce te"a marcat.ori dragosteahee hee.si eu am problema asta si nu prea ma inveselesc de la o vreme am 13 ani si am baut 2 litrii de vin fara sa stie parintii si m"am simtit foarte bine (dar dupa m"a durut capu groaznic nu incerca eu"s tembelawinking:*pupici sper sa"ti revii iubita :*

| carabinierr a răspuns:

Iti dau eu ceva si uiti de toate problemele.

| ColorfullButterfly a răspuns:

Se poate din cauza maturizarii tale daca ai 12-13 ani.Daca nu inseamna ca este cev aemotional care tot deranjeaza de ceva vreme (ca de ex iti place un baita, etc.) sau mai potae fi din cauza fricii s-a intamplat ceva la tine in oras de care iti este frica? acestea ar pute fi motivele... Pupici multi... sper ca te-am ajutat.

| sexygirl_3989 a răspuns:

Ceva sigur te supara ia tii ceva haine si meri la discoteca si lasa te dusa de val succes