| Alessia_6058 a întrebat:

Nu stiu ce este cu mine! dar numai am nici un prieten in clasa si nu stiu ce sa fac. Pur si simplu sunt mai retrasa si de cand m-am certat cu o colega numai prea mai am prieteni in clasa... Ce ma sfatuiti sa fac? Sunt in clasa a 8 a si e ultimul an chiar nu vreau sa raman asa distantata de ei tin sa va spun ca sunt o fire mai retrasa si ca sunt mai simpla nu imi fac cine stie ce chestii la par si asa...nu stiu cum sa ma apropii de ei va rog ajutati-ma dau funda!

2 răspunsuri:
| Liviu a răspuns:

Eh Nu esti singura
Nici eu nu m-am inteles cu fosti colegihappy
Deh ce sa faci... eu zic bine ca am scapat de generalalaughing
Am urat scoala...mai mult ca orce si uite ca tot acolo am ajuns.
bine ca nu mai am colegi... tampiti ca inainte xD eu am fost in situatia tahappy
Mam rupt de toti... daca ei erau cu altele eu cu altele...
Eu eram mai timid ca si tine...
Nu te poti schimba asa usor.
Asteapta sa treaca ceva ani peste tine si vei vedeahappy

| dubi a răspuns:

Nu stiu ce sa-ti spun exact sad
Incearca sa mai treci si peste certuri sau pur si simplu sa ignori barfele celorlalti, altfel vei ramane singura si toata lumea nu o sa mai vorbeasca cu tine. Fii mai comunicativa, gaseste-ti subiecte de discutat cu colegii!