| Numai e:) a întrebat:

Nu stiu ce sa cred
Cand sunt pe afara se uita la mine si chiar cred ca tine la mine
Dar cand sunt cu prietena mea o ia in brate, o pupa pe obraz si i-a zis ca tine la ea
Deci tine la ea?
Azi am fost pe afara fara prietena mea si se tot uita la mine si batea apropuri

2 răspunsuri:
| PuяpℓeMusic a răspuns:

Poate te place si nu are curaj sa intre in vorba cu tine, asa ca sta pe langa prietena tathinking

| zaharie a răspuns:

Eu zic, ca tine la aman2 dap poate putin mai mult la ea si cand e cu una singura zice ca tine la ea si invers