| Numai e:) a întrebat:

Nu stiu ce sa cred

Cand sunt pe afara se uita la mine si chiar cred ca tine la mine

Dar cand sunt cu prietena mea o ia in brate, o pupa pe obraz si i-a zis ca tine la ea

Deci tine la ea?

Azi am fost pe afara fara prietena mea si se tot uita la mine si batea apropur

3 răspunsuri:
| Eu4EverX a răspuns:

Din moment ce a zis ca tine la ea poate asa e si daca o si pupa e si mai clar. Se poate uita la tine si din alte motive nu e neaparat sa te placa, se poate uita pentru ca ii place parul tau sau poate nu ii place sau observa ceva ciudat la tine, o presoana sa poate uita la tine oricand asta nu inseamna neaparat ca te place.

Succeshappy

| iuandfto a răspuns:

Poate se uita la tine ca nu te place sau ceva. Poate lui ii pare ceva chiudat la tine.

| Nişka a răspuns:

Cred ca nici el nu stie, insa daca i'a spus deja prietenei tale ca tine la ea si iti mai arunca si tie priviri e cam complicat.Probabil baiatului ii place sa se uite la mai multe fete in acelasi timp. Sfatul meu e sa mai asteptoi sa vezi cum decurg lucrurile.