| RockStar a întrebat:

Nu stiu ce sa cred sad.
Cum imi dau seama ca baiatul cu care stau ma iubeste asa cum spune el. El imi zice ca ma iubeste cu adevarat asa cum nu a iubit pe nimeni sad. Daca este asa cum zice el de ce vorbeste cu alte fete prin mesaje de fata cu mine sad? Sau de ce se intalneste cu alte fete sad?
Intr-adevar eu am fost plecata la lucru si doar in weekend ne puteam vedea dar recunosc imi spunea ca se intalneste cu fetele. cu o fata nu prea a avrut sa imi spuna dar pana la final a cedat. [ am scris la alta intrebare chestia ce s-a intamplat oh go on sad. ] Totusi nu stiu ce sa cred sad. Nu vreau sa plang si sa sufar ca proasta oh go on sad. [ scuze daca nu intelegeti sad :* dar nu ma prea simt asa de bine sad. ]

2 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Acest baiat nu se iubeste decat pe el si ii plac fetele. Deci, te place si pe tine. Atat si nimic mai mult.

| diia29 a răspuns:

Sti, decat sa suferi mai tarziu mai bine clarifica lucrurile cu el de acum happy
spune-i ca nu-ti place sa vorbeasca sau sa se intalneasca cu alte fete
peste putin timp o sa creada ca tu il lasi sa te insele.
spune-i verde-n fata ce simti/crezi happy poate o sa-ti fie greu dar daca te iubeste cu adevarat o sa te inteleaga happy
si cat timp ai fost la lucru el iesea cu altele:O? si tu acceti asta :O?
eu cred ca daca mai face asa ar trebui sa-i dai papuci sad
daca nu acum, o sa ti mai mult la el si o sa-ti fie mai greu mai tarziu sad
fi puternica! pupici kiss