| anonim_4396 a întrebat:

Nu stiu ce sa cred despre Miley [ intrebare editata ].

Răspuns Câştigător
| simina a răspuns:

Te rog sa nu te grabesti.E perioada cea mai frumoasa si mai linistita a vietii.Pe urma trec anii rapid nici nu-ti dai seama cand faci 40 si te uiti cu groaza inapoi.

4 răspunsuri:
| GoodGuyOviCONTSUSPENDAT a răspuns:

Daca n-ai buletin nu esti adolescentă. degeaba-ti creste si-ti vine:dlaughing

| miranda a răspuns:

Se spune ca pana la varsta de 14 ani tot copil esti. Dar nu-i nimic, bucura-te de asta. Mai ai putin si o sa fii adolescenta.

| Georgie a răspuns:

Pai sa vedem...Eu am 11 ani si mie mi-a venit si mi-au crescut.Dar pana la 14 ani,degeaba, tot nu sunt adolescenta, ca si tine.Se spune ca de la 14 ani te mai maturizezi putin.Sa fii adolescenta nu inseamna numai partea fizica, ci si mintalahappy. Sper ca te-am ajutat:*.

| Brunetadulce a răspuns:

Adolescenta nu consta numai in partea fizica.Ca sa fi adolescent nu trebuie sa arati cumva.E un luncru normal si nu ai de ce sa iti faci griji.Vei sti cand ai ajuns in perioada adolescentei pentru ca ti se va schimba si comportamentul happy