| Andre a întrebat:

Nu stiu ce sa fac. as vrea sa imi pun un pierce dar imi e frica adica din 2 motive... un baiat ma plke enorm dar nu are curajul sa imi spune ne distramde minune... etc dar daca imi pun poate o sa regret mai tarziu. adica nu stiu ce sa fac tinand cont de astea 2 chestii. am mare nevoie de ajutor, dar mama ma lasa asta e norocul meu nu stiu ce sa ma mai fac HELLLPP

Răspuns Câştigător
| hayley a răspuns:

Poi baiatul crare te pace ar trebui sa te placa si cu ci fara pierce, mama ta te lasa, si daca mai tarziu vei regreta il poti scoate si daca nu-l mai porti gaura ti se va astupa. Asa ca daca iti doresti cu adevarat si nu ti-e teama de durere( nu stiu daca doare happy ) atunci poti sa-ti faci. E doar alegerea ta.

5 răspunsuri:
| Nutemaiholbadarling a răspuns:

1.Poate ii va placea
2. Poate nu ii va placea
3. Poti sa-l intrebihappy

| KeepCalmThinkDiffrent a răspuns:

Si eu ma gandesc la acelasi lucru!
chiar vreau un pirss :-((
Deci daca ai curaj Fa`o!
si ar mai fi o chestie... poate daca ti`l pui o sa-i atragi atentia si o sa te placa si mai mult
dar daca chiar ti frica ar fi o idee intai sa cauti pe net sau sa intrebi pe cineva cum e. daca doare. etc.
sa fi informatawinking
Bafta:*

| xiLoryix a răspuns:

Umm... depinde unde vrei sa iti faci. Iti sugerez sa nu iti faci in limba >.> thinking adica daca suporti fa-ti. cel mai sigur e in urechi si in buza thinking si nas da nu cred ca vrei in nas thinking ma rog ^^ noroc

| djandr33y a răspuns:

Intra pe www.kissid.ro/anrtidrog.php si vei afla

| Delia_2850 a răspuns:

Poti sa incerci iar daca nu ti`l place il scoti...si gata nu mai ai probleme parerea meahappy