| afroalbanezul98 a întrebat:

Nu stiu ce sa fac ca sa devin popular,pe mine prietenii ma cheamă rareori în oraș, am foarte puține like-uri pe facebook si inca nu am iubita desi am 16 ani si sunt extrem de frumos si de treaba.Ar fi nevoie să găsesc ceva cu care să discut cu ei și să fie pe placul lor? Ce ar trebui să fac? Am nevoie de sfaturi, dau funda!

Răspuns Câştigător
| SimoNARaluCA a răspuns:

Copii, copii, copii.Lumea nu se invarte in jurul facebook-ului.Nu e pur si simplu o reteta a popularitatii.Sa fii popular inseamna...sa fii atat si al naibii de obisnuit incat sa te asemeni cu restul lumii, sa fii intelegator si amuzant, destins si extrovertit.Si poate ca tu nu esti asa, si asta e ok(dar ti-ar trebui o doza de modestie, sincera sa fiu).Nu toti pot fii populari, dar daca acei presupusi prieteni sunt adevarati, nu ar trebui sa le pese. Poate ca esti chiar mai special decat "popularii".Sau poate nu.Eu, o simpla si nestiutoare persoana de pe internet nu am de unde sa stiu.FIN!

| afroalbanezul98 explică (pentru SimoNARaluCA):

Poate că ai dreptate. Poate că n-am mulți prieteni pentru că nu sunt ca majoritatea lumii și că sunt cam îmfumurat.

8 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Că ești frumos trebuie să o spună cei de lângă tine, nu tu.
Ai doar 16 ani, nu 50.
Să te intereseze școala apoi fetele.
Pa, pa.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Daca tu definesti popularitatea prin nr de like uri de pe facebook... e clar

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca tu esti ala din avatar atunci ai trait in minciuna, pana si eu sunt mai frumos ca tine.

| Sashavalentine a răspuns:

Fiind tu insuti nu iti aduce multi prieteni, dar ti aduce pe cei potriviti.winking

| Bathoryy a răspuns:

1. Aia nu iti sunt prieteni daca nu te baga in seama.
2.De cand like-urile pe facebook definesc popularitatea?
3.Cu o astfel de atitudine gen sunt extrem de frumos si de treaba nu o sa ai niciodata prieteni. (Daca tu esti ala din poza sa stii ca te inseli amarnic, nu esti frumos)
Plus ca nu ai vrea sa iti cada o gagica in brate ca sa ai o iubita. Cauta o fata si fa-o sa te placa.
Gasesteti prieteni pe placul tau, cu interese comune.

| afroalbanezul98 explică (pentru Bathoryy):

Sa stii ca poza asta e veche de vreo 2 ani.

| Bathoryy a răspuns (pentru afroalbanezul98):

Nu am vrut sa te ofensez, ti-am spus-o direct.