| roxana112014 a întrebat:

Nu stiu ce sa fac cu fostul meu prieten..eu m-am atasat de el, suntem impreuna de 3 luni, ne-am despartit ieri pentru ca el mi-a zis ca nu vrea ceva serios...la inceput era altfel,ma suna,ma cauta,imi zicea ca ii e dor de mine, acum abia daca imi trimite un mesaj. imi doresc foarte mult sa fiu cu el.ce as putea face sa fim ca inainte? va rog frumos sa ma ajutati sad

Răspuns Câştigător
| MDenisee a răspuns:

Nu e serios si nu stie ce vrea, nu ai nevoie de stfel de persoane, tu ai nevoie de o persoana care sa te iubeasca nu de una indecisa si schimbatoare happy

1 răspuns:
| roxana112014 explică:

Nu stiu ce sa mai fac sad pana acum nu mi s-a intamplat asta..sunt prea indragostita. sad