| Bubble_7593 a întrebat:

Nu stiu ce sa facsad. M'am despartit de pr meu acu putin timp.Si sunt cu alt baiat pe care nu-l suporta.Si fostul meu pr se tot da la mine ca sa il enerveze pe pr meu si pentru ca a spus ca ma vrea inapoi.Si nu stiu ce sa fac pr meu de acum este cam timid.Si mie inca imi place de vechiul pr.Si vechiul meu pr se tot da la mine(ma ia in brate incearca sa ma sarute chiar daca il resping). Dar eu m-am desp de fostul meu pr ca se purta urat. Ce sa fac? Daca ma desp de pr meu il fac sa sufere si ii fac pe plac fostului.Si daca raman cu pr meu fostul o sa se dea la mine pana o sa vrea pr meu actual sa ne desp.

1 răspuns:
| ancuu_4885 a răspuns:

Tu de ce te-ai "combinat" cu alt baiat daca inca tineai la fostul`? Sa-l faci gelos?thinking Daca da, ai facut o mare prostie.Trebuia sa ramai singura pana iti dadeai seama pentru care dintre ei simti ceva. Nu sa te arunci asa.Acum unul din el tot va suferii.Si fostul`cum se purta cu tine? Urat? Pai asta e foarte rau.Probabil el incearca sa fie din nou cu tine doar pentru ca are un orgoliu imens si nu vrea sa te vada cu altu`. Oricum e o vorba : fiecare baiat merita o a doua sansa, insa cu o alta fata! Daca, chiar ti la fostul`incearca sa vorbesti cu actualu`si spune-i ca vrei sa incheiati. Iar la fostul`ii pui cateva conditii gen:daca te mai porti urat a treia sansa nu o mai primesti!winking Oricum fi hotarata mai ales cand e vorba de tine si de ce vrei.tongue. P. S: sa imi scrii ce ai facut.happy Bafta :*