| hiphopgirl a întrebat:

Nu stiu ce sa fac prietena mea e in clasa 4 si are 1.35 inaltime 34-35 kg cum sa slabeasca panan cepe scoala funda

Răspuns Câştigător
| Noname_4058 a răspuns:

Iti sugerez,niste retete de slabit de pe net,mult sport (bicicleta,role,innot, jogging, incercati am2 va fi distractiv si veti avea si de castigat pentru sanatate;-) sper ca m fost de ajutor;-)

1 răspuns:
| Pirkko a răspuns:

Dar de ce pui tu atat la suflet faptul ca prietena ta vrea sa slabeasca? Sau e vorba de tine?