| AnonimnusAno a întrebat:

Nu stiu ce sa ii iau iubitului meu de craciun! Am nevoie de ajutor urgent.

9 răspunsuri:
| BADBUNNYaruncacubanii a răspuns:

Ceas, parfum, lanț, brățară, mașina de bărbierit, pulover, mănuși sau ai putea sa ii faci cadou ceva care ști ca i-ar plăcea. Spre exemplu te gândești ce hobby-uri are, cum ar fi: ii place sa se joace pe Xbox sau play, poate fi un joc nou. Ii place sa pescuiască ii iei o undita, ii place sa joace fotbal, ii iei niște ghete noi șamd

| Violleta2022 a răspuns:

Un lantisor cu pantant
O bratara
O cravata
O camasa
un plover
o curea
un portofel
un laptop
sau o masina
Totul depinde de bugetul pe care-l ai.

| mihai69 a răspuns:

I-ai portofelul și fugi cu el!

| ForeverAlone97 a răspuns:

Fa-i cadou niste petarde

| Staind a răspuns:

Viata.

| ibaal a răspuns:

Intreaba-l. Macar iei ceva ce vrea laughing
din cate se pare nici tu nu-l prea cunosti...nu stii ce vrea. Noi de unde sa stim?!
Ia-i un parfum, un joc...imposibil sa nu fi pomenit el ceva.
Are vreun hobby?!
Ia-i o minge laughing se joaca fotballaughing

| gothicbat a răspuns:

Noi nici atât.
E iubitul tau, nu al nostru.
Tu știi ce preferințe are.

| Anonim1a1 a răspuns:

O cana cu motive de craciun / niste `botosei` diaia de luat prin casa de craciun /un portofel / sau o pusculita cu o plasa de dulciuri. De craciun trebuie sa ii iei un cadou cu tematica si ceva simbolic ( un glob din ala care are inauntru de zici ca ninge ), iar daca sunteti de mult timp poti face cadou si o pusculita cu niste dulcuri e copilaros si amuzant.

| Mistery3Teodora a răspuns:

Poti sa- i faci cadou o fotografie cu voi doi.