| TeIubesC_3871 a întrebat:

Nu stiu ce sa mai fac cu baietii astia`laughing decii... fratele meu a facut 18 ani si bineiteles am fost si eu. Acolo vecinul meu de sus se cam dadea la mine :-p si pan` la urma ne-am sarutat laughing dupa toata seara aia am ajuns acasa la mine big grin bineinteles si cu mama laughing si atunci eu cu el am ramas singuri in camera mama era cu musafirii p`acolo oh go on si el tot ma saruta :* laughing Dar ziua urmatoare se comporta ca si cum nimic nu s-ar fi intamplat sigh pff nu stiu` ce sa mai zic, oare el simte ceva sau a fost doar asa. ceva trecator? [ va rog ajutati`ma chiar vreau sa stiu daca mai are r0st sa sper la noi doi big grin] --> fundita maree

3 răspunsuri:
| Sოﺁℓε a răspuns:

Pai poate te place sau doar s-a jucat cun tine.
daca s-a mai comportat asa si alta data poate te place.de ce nu il intrebi pur si simplu?
p.s lasa stiu ca ti-a placut laughing

| ionyionelutza a răspuns:

S-ar putea sa te fi considerat o aventura. daca a stat cu tine nu inseamna ca te place destul de mult pentru a fi cu tine.dar sa nu excludem si posibilitatea ca te place, desi eu nu prea cred.uni baieti sunt foarte smecheri si isi bat joc de fte ai grija.parerea mea nu ii da prea multa importanta ca o patesti. funda?

| TeIubesC_3871 explică:

Ok mersi` da eu cu el suntem acum imp laughinglaughing se comporta asa de fata cu fratele meo si mama laughing ca sa nu-si dea seama nimeni nimic rolling on the floorrolling on the floor Thx!