| freakyboy95 a întrebat:

Nu stiu ce se intampla cu mine in ultimul timp dar nu prea am chef de nimic. Sunt tare prost dispus iar la liceu sunt si in conflict cu un coleg. Spuneti-mi si mie ce as putea face ca sa fiu mai bine dispus, mai ales atunci cand sunt la scoala. Parca nu as avea chef de nimic si ma plictisesc foarte repede.

1 răspuns:
| uNNe a răspuns:

Inpacate cu acel coleg si pentru acasa iesi afara sau citeste bancuri ia-ti un joc gen cs sau posteaza pe forumuri gen http://pwb.3xforum.ro/