| anonim_4396 a întrebat:

Nu stiu cu ce sa ma imbrac la balul bobocilor.Eu ma gandeam la niste blugi rupti niste pantofi cu toc iar in partea de sus nu m-am hotarat. este bine asa sau imi recomandati altceva?

Răspuns Câştigător
| JadeBGE a răspuns:

Buna Problemx! Eu m-am hotarat cum ma imbrac eu o sa am blugi rupti cu pantofi cu toc si un top fara umar. Tu sus poti avea un top fara maneci sau ceva cu imprimeu obraznic. Te pup si bafta! Funda?

7 răspunsuri:
| JadeBGE a răspuns (pentru Ambassaderåd):

Tipule ea e fata!

| Ambassaderåd a răspuns (pentru JadeBGE):

*tipo*laughing ala nu este un nume... de fata. nickname...

| JadeBGE a răspuns (pentru Ambassaderåd):

// Tu esti prost si nu vezi? A zis ca are tocuri tu i-ai dat imbracaminte de baita. Esti asa prost? happy rolling on the floor

| Ambassaderåd a răspuns (pentru JadeBGE):

Chiar sincer nu stiu la ce razi si de ce? problemx - acest nickname- pentru mine imi aduce- a fi baiat. nici macar sa fie fata. 2! de unde stii ca sunt prost.nu te-am jignit si nu te-am facut proasta. dar ce mai conteaza.

| JadeBGE a răspuns (pentru Ambassaderåd):

Madh.Ce conteaza! Problemx e de fattttttaaaaaaaaaaaaa! Pen'ca fetle faac mereu probleme

| PewDyePye a răspuns:

Blugii rupti nu merg cu pantofi cu toc imbraca ceva mai elegant.E o ocazie mai speciala.

Funda pls big grin