| bubuheartsthill a întrebat:

Nu stiu cu se sa ma imbrac la inceputul clasei a 7 ce ma fac plz ajutati-ma dau funda :d

Răspuns Câştigător
| moartea_9130 a răspuns:

Poti sa-ti iei blugi cu o camasuta alba si cu o curea la mijloc neagra dar cu balerina si cu ciorapi transparenti... sau poti sati miei fusta neagra cu camasuta alba si cu cizme pana la geninchi. nu conteaza cum sa fii curata asta este importana la o fata

3 răspunsuri:
| CrisuIoana a răspuns:

O rochita alba, balerini albastrii, si eventual o posetuta albastra.
Pantaloni negrii cu o curelusha alba, si un maieu negru bagat in pantaloni+ balerini draguti albi sau negrii
sau daca ai vreo uniforma, poti so accesorizezi cu esarfe, cercei, coronitzethinking
:*:*

| laura250898 a răspuns:

O fusta de blugi, ciorapi/egari, o bluza dragutza...si niste accesorii gen cateva bratari, cercei, o fundita din aia micuta in par...winking

| PopândăuIRătăcit a răspuns:

Nu te baga in asa ceva.Iti trebuie 2 facultati pentru a stii cum sa te imbraci la inceputul clasei a7a.Haine ai? Pune-le pe tine.winking