| Daria a întrebat:

Nu stiu cum am facut si mi-a disparut bara aia de sus de la calculator, unde scria "History,"Bookmars","Tiles","Help" si inca ceva. Ce pot face sa fie iar normal?straight face

Răspuns Câştigător
| andreiano a răspuns:

Probabil este vorba de bara browserului de navigare pe net. Din ce ai zis, probabil e vorba de Mozilla. În cazul ăsta, dai click dreapta chiar sub bara de titlu de sus, undeva pe cenuşiu. În lista apărută bifezi prima opţiune de sus (bara de meniu). Sper că am ghicit. happy