| LULUTZAwhitYOU a întrebat:

Nu stiu cum sa ma linistesc ca sa povestesc ce am patit in aceasta seara.Am mers sa fumez cu o prietena de-a mea.Noi frecventam des locul acela ca sa fumam.In seara asta am gasit o mica iconita. M am speriat si eu si prietena mea si am fugit. Ce inseamna asta? Am de gand sa merg duminica la biserica pentru ca trebuie sa recunosc nu am mai fost de mult timp.

Răspuns Câştigător
| Libelle a răspuns:

Da ce suntei draci de va speriati de icoane?straight face
E doar o icoana, poate o pierduse cineva

5 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Te sperii pentru o icoana? Nu iti face rau poate era un semn bun de la Dumnezeu.

| EvilThoughts a răspuns:

Este normal sa te sperii mai ales ca fumatul(evident k stiti si voi)nu este un lucru atat de placut de Dumnezeu.Cu toate acestea poate fi un semn de la Dumnezeu sau poate a scapat-o cineva.nu poti fi sigura.mergi la biserica:spovedeste -te si apoi impartaseste-te. povesteste unui preot cele intamplate.el stie cel mai bine ce inseamna asta.bafta.bye bye:*

| JESSARYA a răspuns:

laughing))))))))
Crezi ca e un semn de la Dumnezeu sa te lasi de fumat?
Fii serioasa, cu siguranta cineva a pierdut-o. Nu inseamna absolut nimic

| brianemil a răspuns:

Nu inseamna nimic. cel mai probabil a scapat-o cineva.dar totusi nu o atinge. nu e niciodata rau sa mergi la biserica.

| Gatiiitu a răspuns:

Si dc ar fi motiv de teama? laughing