| izzabella01 a întrebat:

Nu stiu cum sa ma vopsesc.Am tenul masliniu,asa putin mai inchis la culoare, adica sunt creola si nu stiu cum sa ma vopsesc. Daca se poate si niste poze. Exclus blond, pentru ca eu vara ma bronzez foarte tare si ar arata ciudat cu parul blond si tenul' inchishappy
Accept si suvitelaughing

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te sfatuiesc sa ramai mai bine naturala,asa cum te-a facut mama.winking
Daca te vopsesti, nu stiu ce natural vei mai arata.Cel mai bine iti sta asa cum te-ai nascut, cu culoarea aia.
De ex.:rosu inchis, negru(natural sau cu reflexe albastre), maro inchis etc.

| Gumiix a răspuns:

Poti sa ti-l faci negru. Rosu aprins. Castaniu. (Uita-te la frizurile Rihannei, si ea are tenul cam ca si al tau, probabil vei gasi acolo ceva ce sa iti placa. ^^)

| allexxandraaa a răspuns:

Te poti vopsi bruneta, sau un negru albastrui cu niste suvite blonde sau roscate

| FunktownAKAheygirl a răspuns:

Ar arata foarte bine dacă ai tenul închis sa Îți vopsești parul roșu aprins ca al Rihannnei