| dezireh a întrebat:

Nu stiu cum sa-mi fac mai multi prieteni.sad hellp. fundabig grin

2 răspunsuri:
| rater1994 a răspuns:

Incearca sa fi mai fericita cred ca esti genu timida si nu prea stau eu cu ceilalti "Parere mea" incearca sa fi mai vorbareata sa fi de treaba sa vb muult da si binerolling on the floor fi de gascawinking

| Dextro a răspuns:

Pai scrie id-uri.ws si poti sa cauti sau incearca alte site-uriwinking adica id-uri de fete sau id-uri de baietii, eu mi-am facut prieteni din 10 judetewinking sper ca am fost de ajutor big grin